אודות אומניטון

 
 

שירות מלב לאוזן
אומניטון בע"מ
הוקמה בתל אביב בשנת 1965 על ידי מרגרט מאייר - מנכ"לית החברה בפועל. בתחילת דרכה, החברה שיווקה באופן בלעדי את מכשירי השמיעה האיכותיים של חברת Bosch (מגרמניה) לכל בתי החולים בארץ וכן למכונים פרטיים רבים. כיום החברה משווקת מגוון רחב של מכשירי שמיעה ממרבית החברות הגדולות בעולם בתחום זה.

מרגרט מאייר הוכשרה בגרמניה בתחום האקוסטיקה, התמחתה בהתאמת מכשירי שמיעה והיא בעלת תואר מאוניברסיטת ברלין. היא בין הראשונים שעסקו בתחום זה בארץ, ורבים מהעוסקים כיום בתחום באופן עצמאי, זוקפים לזכותה את הכשרתם הבסיסית בפרקטיקה המקצועית של התאמות מכשירי שמיעה.

ד"ר רפי שמש (Ph.D) הצטרף לאומניטון לפני כ-20 שנה. ד"ר שמש הוא אודיולוג למעלה מ-25 שנה ומרצה לאודיולוגיה ולשיקום שמיעה בחוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה. ד"ר שמש הוסמך כאודיולוג באוניברסיטת תל אביב והתמחה בבית החולים שיבא בתל השומר.

הוא עוסק באבחון של בעיות שמיעה ובשיקום שמיעתי כבר למעלה מ-25 שנה. בנוסף לעבודתו הקלינית, הוא חבר בסגל המרצים של החוג להפרעות בתקשורת באוניברסיטת חיפה, ומנהל המכון האודיולוגי במרכז הקליני הרב-תחומי באוניברסיטה.

ד"ר שמש מוזמן להרצות בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל, הוא פרסם מאמרים בעיתונים מקצועיים וכן ערך מהדורה מיוחדת בנושא "סינון, אבחון ושיקום שמיעה" בכתב העת המקצועי של אגודת קלינאי התקשורת הישראלית. במסגרת האוניברסיטה, ד"ר שמש עוסק גם במחקר בתחום השמיעה.

אומניטון ידועה בשירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, וביחס האישי והליווי הצמוד מהם נהנים כל לקוחותיה.
השירות של אומניטון נותן את הטון.

 
 
 
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר